Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Спрощенці Пустомитівщини з початку року сплатили до бюджету понад 8 млн. грн. єдиного податку
Протягом I півріччя 2014 року платники податків ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 8397,3 тис. грн. єдиного податку. Більше 79 відсотків цієї суми надійшло від спрощенців-приватних підприємців, яких у районі налічується 2,6 тисячі.
Від приватних підприємців місцевий бюджет отримав 6636,5 тис. грн., що більше на 555,2 тис. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Підприємства-юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 1760,8 тис. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 1138,9 тис. грн. порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

До місцевого бюджету Пустомитівського району надійшло понад 42 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб
З початку року 2014 року платники податків Пустомитівського району сплатили до місцевих бюджетів 42,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 2,8 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року.
У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні-червні 2014 року склала 70,1%, а від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 36,4%.

З початку року платники Пустомитівщини спрямували до зведеного бюджету 115,6 млн. гривень
За 6 місяців 2014 року до бюджетів усіх рівнів від платників Пустомитівського району надійшло 115,6 млн. гривень. При цьому державний бюджет отримав 56,1 млн. гривень.
До місцевих бюджетів з початку року мобілізовано 46,9 млн. грн., що становить майже 59,3% всіх надходжень. Основна складова доходів місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 42,1 млн. гривень.
Вагомий внесок у наповнення казни зробили приватні підприємці району, які працюють на спрощеній системі оподаткування – 6,6 млн. грн., на 0,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Понад 22 млн. грн. податку на прибуток надійшло з початку року до державного бюджету
З початку 2014 року 72 платники авансових внесків з податку на прибуток, які перебувають на обліку в ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, сплатили 22,2 млн. грн. податку на прибуток, що на 1,9 млн. грн. перевищує планове завдання січня-червня 2014 року.
Нагадаємо: не сплачують авансові внески та подають річну звітність суб’єкти підприємницької діяльності, дохід яких не перевищує 10 млн. грн., неприбуткові та новостворені платники податків. Суб’єкти господарювання – юридичні особи, дохід у яких за останній звітний податковий період перевищив 10 млн. грн., подають декларацію за результатами звітного року, при цьому, щомісячно сплачують авансові платежі.
У 2014 році ставка податку на прибуток становить 18 відсотків.

Як виправити помилку у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних?
Виправлення помилки в Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) здійснюється методом «сторно» за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення такої помилки.
Коригування помилкових записів у Реєстрі не призводить до потреби формування нових (уточнюючих) реєстрів. Це відповідно до п. 1 р. І Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708
(далі – Порядок).
Пунктом 2 р. V Порядку визначено, що при виправленні помилки методом «сторно» до Реєстру одночасно вноситься два записи: помилковий запис із знаком «–» та правильний запис із знаком «+».
Метод «сторно» здійснюється шляхом зворотного запису на величину помилки в тому звітному періоді, у якому вона виявлена. При здійсненні такого зворотного запису платником податку:
- в колонці 1 розділів I та/або II Реєстру зазначається порядковий номер запису;
- в колонках 2 - 6 розділу I та/або колонках 2 - 7 розділу II Реєстру дублюються реквізити документа, кількісні показники якого сторнуються;
- у відповідних колонках 7 - 12 розділу I та/або колонках 8 - 16 розділу II Реєстру кількісні показники зазначаються з відповідним знаком «+»
чи «-».
При цьому, якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера «У» (наприклад: ПНПУ). Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру.


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”