Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Закликаємо спільноту придбати «Військові облігації» для допомоги українській армії

 21 травня 2014 року розпочато розміщення казначейських зобов’язань «Військові» серії «В» на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень. Цю серію казначейських зобов’язань випущено виключно для фінансування потреб армії. Строк їх обігу – 24 місяці ( до травня 2016 року), номінальна вартість – 1000 гривень.

Генеральним агентом із продажу є Ощадбанк. Продаж казначейських зобов’язань громадянам здійснюється на всій території України в понад 2500 установах банку.

Кількість сертифікатів для одночасного придбання необмежена. Дохідність облігацій становить 7% , виплата доходу здійснюється кожні шість місяців та сплатою купонів місяців у розмірі 35 гривень. Дохід за казначейськими зобов’язаннями, як і будь-який дохід від державних цінних паперів не оподатковується.

Дострокове погашення казначейських зобов’язань не передбачено. Водночас Ощадбанк може викуповувати у фізичних осіб належні їм казначейські зобов’язання на договірних засадах за ціною не нижче номінальної вартості.

На цінних паперах не вказується прізвище покупця, а погашення та сплата купонного доходу буде здійснюватись особі, що пред’явить зобов’язання до каси ощадбанку, тобто цінні папери для погашення можна передавати іншим особам.

Практика продажу казначейських зобов’язань, облігацій внутрішньої державної позики громадянам є широко розповсюдженою в розвинутих країнах. Це можливість кожного особисто взяти участь у розбудові держави. Детальніше про умови придбання за посиланням: http://minrd.gov.ua/baneryi/umov-pridbannya-ovdp. 

Податкові зобов'язання за майновими деклараціями сплачуються до 1 серпня

Відповідно до Податкового кодексу України громадяни, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік та задекларували доходи з яких податок не утримувався,  зокрема здавали в оренду рухоме та нерухоме майно, здійснювали продаж майнових та немайнових прав, отримували спадщину, дарування, інвестиційні прибутки чи іноземні  доходи та зазначили в них до сплати відповідні суми податку на доходи фізичних осіб, повинні їх сплатити до 1 серпня 2014 року.

У разі порушення терміну сплати відповідно до статті 126 Податкового кодексу України передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно - в розмірі 10 відсотків від суми боргу; при затримці більше 30 календарних днів  - 20 відсотків від суми боргу.

Шановні громадяни! Сплачуйте завчасно податки, заощаджуйте свої кошти.

Яким чином оподатковувати доходи, отримані від продажу вирощеної сільгосппродукції

           Доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку. Власна сільгосппродукція, це та, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках для ведення:

садівництва або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) або для індивідуального дачного будівництва;

особистого селянського господарства або земельні частки (паї), виділені в натурі, сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари.

Водночас, якщо розмір земельних ділянок перевищує 2 гектари, доход від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки за ф. 3-ДФ про наявність у нього вищезазначених земельних ділянок. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п'яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки. Порядок її видачі затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 17 січня 2014 року № 32.

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5,15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

У разі, коли сума отриманого доходу перевищує встановлений розмір, громадянин зобов’язаний подати до державної податкової інспекції довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою за місцем проживання. Якщо довідкою підтверджено, що продану продукцію тваринництва вирощено безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати.

Оподаткування доходів, отриманих від продажу власної сільгосппродукції визначено підпунктом 165.1.24 п.165.1 ст.165 Податкового Кодексу України.

На Пустомитівщині протягом  січня-червня  2014 року видано  близько 1500 реєстраційних номерів

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області протягом січня-червня поточного року видано 1494 реєстраційних номерів облікової картки платника податків жителям району.

Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податку можна в Центрі обслуговування платників, а також за місцем отримання  доходів.

За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Тоді у паспорті платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб – платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру, а саме за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта. З початку року 8 громадян відмовилися від реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Шановні жителі Пустомитівщини! Нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (паспортних даних або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган Міндоходів для внесення відповідних змін. Звертайтеся у ЦОП за адресою: м.Пустомити, вул. Радоцинська, 1 зал №3 «Видача довідок та дозвільних документів».

 

Платники  Пустомитівського району якісно та вчасно отримують адміністративні та консультаційні послуги

Протягом січня-червня 2014 року фахівці ДПІ у Пустомитівському районі в Центрі обслуговування платників надали 3838 адміністративних послуг, у тому числі значна кількість з них це: видача карток платників податків, видача довідок, дозвільних документів та інших послуг. Крім цього, для громадян та платників надаються такі послуги, як прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції, надання консультацій тощо, з початку року їх надано 16081.

У Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні та тематичні стенди із необхідною інформацією. Ознайомитись з останніми змінами податкового законодавства можна з екрану монітору, що розміщений у ЦОП. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу ЦОП встановлено скриньки для заяв та пропозицій.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”