Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
ЗИМНОВОДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Пустомитівського району Львівської області

Р І Ш Е Н Н Я № 677

від 22 травня 2014 року
(ХХХІІ сесія VІ демократичного скликання)

Про надання дозволу на створення
органу самоорганізації населення -
квартального комітету „Південний квартал”.

Відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 3, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 24 Закону України «Про органи самоорганізації населення», враховуючи заяву ініціативної групи, що діє на підставі рішення зборів жителів та власників земельних ділянок кварталу житлової забудови «Південний» від 19.05.2014 про ініціювання створення органу самоорганізації населення квартального комітету „Південний квартал” та протоколу зборів жителів та власників земельних ділянок від 25.03.14 р., сільська рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Надати дозвіл на створення органу самоорганізації населення – квартального комітету «Південний квартал».
2. Визначити, що орган самоорганізації населення – квартальний комітет «Південний квартал» " діє в межах вулиць Конопницька , Батуринська, Басівська та Південна.
3. Визначити, що основними напрямками діяльності органу самоорганізації населення – квартального комітету «Південний квартал» в с.Зимна Вода є наступні:
- будівництво на території кварталу інженерних мереж та доріг;
- організація благоустрою території.
4. Надати органу самоорганізації населення – квартальному комітету «Південний квартал» у межах території його діяльності наступні власні повноваження:
- представляти інтереси жителів у органах місцевого самоврядування, суді та інших органах, установах, організаціях.
- сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень сільської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови.
  - організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані прибудинкових територій, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків; 
- організовувати на пайових засадах будівництво інженерних мереж, споруд, доріг, об»єктів благоустрою і т.п.;
- сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку;
- розглядати звернення мешканців;
- інформувати мешканців кварталу та власників земельних ділянок про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.
5. Орган самоорганізації населення — квартальний комітет «Південний квартал» набуває власних повноважень після його реєстрації у встановленому законом порядку.
6. Контроль за фінансовою діяльністю органу самоорганізації населення здійснюють загальні збори мешканців кварталу та власниківа земельних ділянок а також, у межах своїх повноважень, Зимноводівська сільська рада та її виконавчий комітет.
7. Рішення оприлюднити на дошці оголошень та на сайті сільської ради.
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань роботи виконавчих органів ради Гнатишина Н.С.

Сільський голова                                            В. Гутник


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”