Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Податок на нерухомість із загальної площі громадяни сплачуватимуть у 2015 році

З 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування визначено загальну площу об'єкта житлової нерухомості замість житлової.
Фізичним особам у 2014 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховується за 2013 рік, тому базою оподаткування є житлова площа об'єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, оскільки згідно зі статтею 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії у часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Повідомлення-рішення про сплату податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня цього року. Податок за 2013 рік власникам нерухомості слід сплатити у 2014 році протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. 
Відповідно до Податкового кодексу України платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних. Для цього потрібно з’явитися до податкової інспекції за місцем реєстрації з оригіналами документів про право власності на майно. Фізичні особи – власники об’єктів житлової нерухомості, які не здійснили звірку до 31 грудня 2013 року, можуть це зробити в червні цього року. Якщо ж громадянин не провів таку звірку, податок нараховується відповідно до тієї інформації, яка є в органах доходів і зборів.
За 2014 рік обчислення сум податку для фізичних осіб відбудеться у 2015 році до 1 липня, а податок буде розрахований таким чином: за період з 1 січня 2014 до 31 березня 2014 (включно) – з житлової площі, з 1 квітня 2014 до 31 грудня 2014 (включно) – із загальної площі об'єкта житлової нерухомості, у т.ч. його частки.

Спрощенці  Пустомитівщини  з  початку року сплатили до бюджету близько  8 млн. грн. єдиного податку 

Протягом  січня-травня 2014 року платники податків ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 7797,8 тис. грн. єдиного податку. Більше 78 відсотків цієї суми надійшло від спрощенців-приватних підприємців, яких у районі налічується  2,6 тисячі. 
За період січень-травень 2014 року від приватних підприємців місцевий бюджет отримав 6120,3 тис. грн., що більше на 455,6 тис. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Підприємства-юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 1677,6 тис. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 589,5 тис. грн. порівняно з  аналогічним  періодом  2013 року. 

До місцевого бюджету Пустомитівського  району надійшло близько 33 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб 
Протягом січня-травня 2014 року платники податків Пустомитівського району сплатили до місцевих бюджетів 32,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 1,6 млн. грн. більше в порівнянні з  аналогічним періодом  2013 року. 
У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Пустомитівському районі ГУ  Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні-травні 2014 року склала 70,1%, а від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 35,7%. 

З початку року платники Пустомитівщини спрямували до зведеного бюджету близько 92 млн. гривень 
За 5 місяців 2014 року до бюджетів усіх рівнів від платників Пустомитівського району надійшло 92 млн. гривень. При цьому державний бюджет отримав 45,1 млн. гривень. 
До місцевих бюджетів з початку року мобілізовано 46,9 млн. грн., що становить майже 51,0% всіх надходжень. Основна складова доходів місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 32,9 млн. гривень. 
Вагомий внесок у наповнення казни зробили приватні підприємці району, які працюють на спрощеній системі оподаткування – 6,1 млн. грн., на 0,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

До бюджету надійшло близько півмільйона грн. плати за ліцензії 
         Протягом січня-травня 2014 року до місцевого бюджету платниками Пустомитівського району сплачено 455,8 тис. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 15,8 тис. грн. перевищує планове завдання. 
ДПІ у Пустомитівському районі ГУ мін доходів у Львівській області нагадує, що ліцензія видається за заявою суб'єкта  господарської діяльності, до якої додається: 
1) заява встановленого зразка; 
2) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 
3) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату); 
4) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі. Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”