Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

     Шановні  освітяни!

        Щиро вітаємо  Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, святом  яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у світ  знань, науки і  мудрості.

     Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держав, саме  в Ваших руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть проповідувати, багато  в чому залежить від таланту і особистості вчителя.

    Ви виховуєте і вчите молоде покоління, відкриваєте нові горизонти, передаєте  своє  знання.

   У день свята щиро дякуємо Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

  Бажаємо  Вам  успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.

     Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії.

      Нехай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються  Ваші плани  в   ім'я щасливого   майбутнього України

 

          Колектив Зимноводівської сільської ради Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”