Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
    Цей день завжди був особливим святом для кожного українця. Наша держава  довго  виборювала  свою   незалежність, а виборовши її, продовжує захищати і відстоювати свої кордони і донині.   З  трепетом та біллю, а також з великим бажанням миру святкуємо цей день ми знову. Зміни і перетворення ніколи не бувають легкими, тим паче у полум’ї війни та розрухи на сході країни. 
   Але сьогодні, питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Україна вкотре переживає страшні випробовування. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України. У такий тяжкий час ми повинні бути єдині.
      Сьогодні  маємо не лише згадувати своїх славних попередників, а й мати відвагу стати до лав захисників Вітчизни. Прикладом нам мають слугувати сучасні герої. Наполегливо продовжуймо підтримувати українське військо та зміцнювати  нашу державу працею та активною громадянською позицією.
Для справжньої незалежності потрібен перш за все міцний національний дух, високе  чуття  національної  честі  і національної  гідності.
   Тож наберімося терпіння, мужності та віри у нашу країну! Єднаймося заради майбутнього, заради славної, оспіваної віками Незалежної України. 
  Бажаємо  вам, миру, міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевного спокою та впевненості в майбутньому, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового мирного життя!
Із Днем народження, моя Україно! 
                                                                     Слава Україні
                                                                            Героям  слава!


         Колектив   сільської   радиТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”