Конкурс на заміщення вакантної посади
Зимноводівська сільська рада ПОВТОРНО оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії (з питань будівництва). 

Шановні мешканці Зимної Води!
Уклінно просимо Вас не спалювати сухої рослинності та не розводити вогню у невстановлених місцях. Це може привести до непоправних наслідків.

«Зимноводівська сільська рада оголошує про проведення громадських слухань, щодо  обговорення «Проекту внесення змін до детального плану території в урочищі « Біля  ШЕД» . 1. Мета заходу – детальне планування території;  2. площа проектування -  13,3  га ; 3. замовник- Зимноводівська сільська рада, розробник-ФОП Столяров Юрій Миколайович; 4. місця для ознайомлення - приміщення сільської ради вул. Шухевича, 83 (тел. 295-77-85),  строк прийняття зауважень та пропозицій до 19.07.2016р. ; 5. Відповідальним за організацію розгляду – заступник сільського голови Н.Гнатишин;    6.  Громадське обговорення відбудеться 20.07.2016р. в приміщенні актового залу адмінбудівлі сільської ради  о 17 год. 30 хв. »Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2018 Рада села
“Зимна Вода”