Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Ростислав Поточняк, Ігор Кульчицький, Габор Вайда, Богдан Грещак – золотий склад львівських «Карпат» нервово спостерігає за поразкою своїх молодших побратимів на полі у Зимній Воді.
«Я хвилююсь так, ніби сам там бігаю на полі. Думаю, якби мені так років сорок скинути, то я не те, щоб за ветеранів, я б ще і за нашу команду «Карпати» зміг зіграти», – сміється ветеран ФК «Карпати» Ігор Кульчицький.
Втім, як і в будь-яких товариських змаганнях, результат був не головним. Значно важливіша – мета.
«Тут стоять скриньки і люди долучаються до збору коштів. На ці гроші придбають або тепловізор, або теплі речі – все залежить від того, яку суму вдасться зібрати», – розповів член ГО «Майдан» у Зимній Воді Орест Костюк.
Наскільки важливою є будь-яка допомога військовим, не з чуток знає Богдан Скиба. Чоловік тільки-но повернувся додому із зони бойових дій. Ветерани «Карпат» вітають прикордонника іменною зелено-білою футболкою.
«Волонтери нас і вдягають, і їжу дають. І вселяють віру у нашу перемогу. Дають сил та наснаги боротися», – зізнається Богдан.
Тепер він і сам кидає гроші у скриньку. Втім, переконаний, що при необхідності обов'язково повернеться до армії. Однак уже разом із «карпатівцями»
«Ми всі маємо добру фізичну форму. Тож, якби, не дай Боже, щось трапилось, однозначно станемо на захист Батьківщини. Неможливо перемогти народ, який захищає свою землю, свою націю, свою мову і тому — перемога буде за нами. Слава Україні!», – впевнений ветеран ФК «Карпати» Габор Вайда.

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2022 Рада села
“Зимна Вода”