Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Враховуючи багаточисельні скарги мешканців села, лист Пустомитівського РВУМВС  України у Львівській області, лист Лапаївської сільської  ради щодо  порушень громадського порядку та тиші  в нічний час біля закладів , що здійснюють цілодобову  торгівлю  алкогольними напоями, з метою  зменшення кількості злочинів, скоєних в нічний час в стані алкогольного сп’яніння, запобігання шкідливого впливу алкоголю на стан здоров'я молодого покоління,  з метою дотримання "Правил благоустрою та утримання території с. Зимна Вода”, враховуючи результати громадського обговорення, керуючись  Законами  України  "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, " Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, п.26 ст. 10 Закону України «Про міліцію», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”,  беручи до уваги аналіз регуляторного впливу, враховуючи висновки постійних комісій сільської ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада


В И Р І Ш И Л А:

1. Громадське обговорення (слухання) вважати проведеним позитивно.
2. Заборонити  реалізацію алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива на території села Зимна Вода з 22год.00 хв. до 10 год.00 хв. щоденно.
3. Суб'єктам підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю алкогольними  напоями  на території с. Зимна Вода, привести  режим роботи  закладів торгівлі у відповідність до даного рішення.
4. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності на території села Зимна Вода незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями, крім закладів ресторанного господарства.
5. Направити звернення в Пустомитівський РВ ГУМВС України у Львівській області про забезпечення в межах своїх повноважень контролю за дотриманням  правил реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива із врахуванням даного рішення.                 
                                           термін.  10.08.2013р.     відпов. Саган О.О.
6. Дане рішення оприлюднити на веб-сайті Зимноводівської сільської ради та направити суб”єктам підприємницької діяльності, що  здійснюють торгівлю алкогольними напоями  на території с. Зимна Вода.
                               термін 10.082013р.         відпов. Саган О.О.
7.  Попередити суб'єктів підприємницької  діяльності , що проводять торгівлю  алкогольними напоями про те, що відповідно до ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» акти ради,  сільського голови, виконавчого комітету сільської ради,  прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а  також  громадянами,  які тимчасово  проживають на відповідній території.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань забезпечення  законності, правопорядку, депутатської етики, проблем  місцевого  самоврядування та оборонної роботи.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”