Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
«Благослови той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами…»

    Тарас Григорович Шевченко… Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад.
    В рамках проведення Шевченківських днів, 10 березня в Зимноводівському Нородному домі відбувся урочистий концерт присвячений пам’яті Великого Поета «Уклін Тобі, Кобзарю!» В якому взяли участь Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок», вокально інструментальний ансамбль «Львів’янки» та солістка Львівської державної філармонії Ольга Фенюк. У їхньому виконанні прозвучали інструментальні композиції, поезії та пісні українських композиторів на слова Т. Шевченка. Вела цей захід, магістр педагогічної освіти – скрипалька, педагог, музикознавець, лектор, режисер, сценарист, прекрасна ведуча Оксана Король.
    Урочистий вечір зібрав усіх небайдужих до світлого Шевченкового слова.


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”