Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

Ансамбль «Високий Замок» розпочав діяльність восени 1997 року. Всі учасники колективу є професійними музикантами, котрі об’єднані ідеєю популяризації української класичної та народної музики. З серпня 1999 року цей унікальний ансамбль працює у Львівській обласній філармонії.
А унікальний він своїм інструментарієм і своєрідним стилем. Кожен учасник блискуче володіє не тільки своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямків в їх автентичному звучанні.
Завдяки високій виконавській майстерності та репертуарній багатогранності інструментальний ансамбль «Високий Замок» є бажаним гостем на різних відкриттях, конференціях, виставках-презентаціях та ювілейних святкуваннях: 90-річчя Злуки ЗУНР та УНР (Оперний театр), відкриття музею сакрального мистецтва (Храм Климента Шептицького, Львів), відкриття авторської виставки „Видива Василя Вовкуна”,100-річчя Львівської картинної галереї, відкриття мистецької виставки-продажу Kunstmarkt (м.Рюккерсфельд, Німеччина), відкриття виставки-презентації Львівської області ( Київ-ВДНГ), відкриття виставки-презентації нової моделі „Volkswagen-Transporter” Т-5 (м.Брауншвайг, Німеччина), концерт у Львівській філармонії на честь приїзду до Львова Папи Йоанна Павла II, літературні читання Ліни Костенко у Бонні (Німеччина), відкриття мистецької виставки „Meeresträume” в рамках проведення EXРО-2000 Hannover (м.Вільгельмсгафен, Німеччина) та багато інших.
Ансамбль „Високий Замок” був учасником багатьох спільних акцій разом з дипломатичними корпусами та Посольствами України у Німеччині (Бонн), у Білорусі (Мінськ), у Бельгії (Брюссель). Колектив пропагував українське мистецтво також у Посольстві Російської Федерації в Берліні та у російському Консульському відділенні у Бонні. У січні 2001 року «Високий Замок» виступав на урочистостях відкриття Посольства України у Берліні (Німеччина).
За час своєї діяльності ансамбль плідно співпрацював з танцювальними колективами з Канади „Євшан” (м.Саскатун) та „Барвінок” (м.Міссіссага),з німецькими хоровими колективами „MAX-REGER” (Бранд) та „АCОRDIS” (Ельзенфельд), з ансамблями „AvelDro”(Франція), ”HinterbergerTrio” і ”DuoZeitenklänge”(Австрія), з мистецькими спілками „KulturellesKomitee” (Ойпен, Бельгія), „Bleibuir” та „RheihgauerKunstverein” (Німеччина), з державними театрами Німеччини у містах Касселі, Гьоттінгені, Ашафенбурзі, приватним театром у Денберзі.
Інструментальний ансамбль «Високий Замок» багато гастролює не тільки по Україні (концертні зали Західної України, Полтавщини, філармонії Одеси та Вінниці), а також у Польщі, Білорусі, Угорщині, Бельгії, Голландії, Іспанії та Німеччині. Він бере участь у багатьох міжнародних фестивалях:
- квітень 2000р. - "Захід-Схід” , Зелена Гура, Польща;
- травень 2000р. - "Віртуози”, Львів;
- червень 2002р. - "Фестиваль камерних ансамблів”, Варшава, Польща;
- січень 2005р. - Фестиваль політичної культури „Майдан”, Київ;
- серпень 2005р., 2006р. - "Молоді митці”, Байройт, Німеччина;
- жовтень 2006р. - Фестиваль ретро-пісні ім. Б.Весоловського, Львів;
- серпень 2008р.- Етно-фестиваль "Чисті джерела Бугу”, Верхобуж, Україна.
- травень 2009р. - "Віртуози”, Львів;
- липень 2009р. – VIII Eurofolk, Замосць, Польща
- квітень 2010р. – ”Прикарпатська весна”, Івано-Франківськ, Україна
- травень 2011р. - "Віртуози”, Львів;.
У доробку колективу чотири компакт-диски: "Перлини класичної музики”, "Весела мандрівка” , "Христос ся рождає” та "Повстанське танго”.
У травні 2009 року інструментальний ансамбль „Високий Замок” за наказом Міністерства культури і туризму був удостоєний почесного статусу „Академічний ”.

Склад ансамблю: Андрій Яцків (мистецьке керівництво, баян, акордеон, сопілки, флейта Пана), Олег Настюк (скрипка), Олександр Голубничий (цимбали, сопілка), Василь Іванишин (віолончель, контрабас, саксгорн-баритон, ударні, труба), Андрій Макар (контрабас, акордеон), Тарас Левицький (кларнет, сопілка).

http://www.philharmonia.lviv.ua/page/akademichniy-instrumentalniy-ansambl-visokiy-zamokТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”