Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

З нагоди улюбленого дитячого свята. 19 грудня, у приміщені зимноводівського Народного Дому, сільський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з дирекцією НД провели театралізоване дійство до Свята Миколая. За участю: театралізованого гуртка «Маска» м. Львів, колективу народного танцю «Ровесник», і зимноводівська філія танцювального колективу «бального танцю».
Налаштовані для щастя малюки зустрічають це свято чемними і слухняними, мудрими і усміхненими. Діти з багатодітних, малозабезпечених, опікунських, неповних сімей взяли участь у святковій виставі, а також зустріли Св. Миколая, який обдарував кожну дитину подарунками. У благочинній акції взяли участь більше як 50 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Метою цього заходу було створення чудового передсвяткового настрою та можливості забезпечення безкоштовного змістовного дозвілля, щоб кожна дитина відчула присутність і турботу Святого Миколая.

Коли зимонька надходить,
Земля примерзає,
До діток йде у гості
Свято Миколая.
Як чекають! Листи пишуть,
Дають обіцянки,
А в переддень свята чемні
Вже з самого ранку
Образочок Миколая
Всі собі виймають
Й на колінця перед Отцем
Покірно клякають.
Святий Отче Миколаю,
Ласкою багатий,
Не обійди нас, благаєм,
Зайди в нашу хату.
Ми чекаємо гостинців,
Дарунків чудесних,
А при тім просити будем
Ще й дарав небесних.
Дай здоровя нам кріпкого,
Розуму та волі,
Дай нам миру і спокою
Ще й доброї долі!


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”