Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
«Ой Калита, Калита,
Із чого ж ти вилита?
Ой я з жита сповита,
Ой я сонцем налита
Для красного цвіту
По білому світу…»12 грудня 2012р. у Народному домі с. Зимна Вода. відбувся виховний захід – Андріївські вечорниці. Учасниками заходу були учні та вчителі ЗОШ №2.
Андріївські вечорниці – це традиційні українські гуляння для неодруженої молоді у переддень або на саме свято Святого Андрія.
Вже зовсім скоро Миколая, Різдво та Новий Рік, і попереду ще багато забав, але цей вечір особливий…
Взяти участь у святі радо погодились хлопці і дівчата, які з’явилися у народних вишитих строях. Вони підготували для глядачів чудову виставу під назвою «Андріївські вечорниці». На святі звучали традиційні жартівливі українські народні пісні, які виконуються під час вечорниць з 12 на 13 грудня в ніч на св. Андрія, між учасниками проводились веселі змагання під час яких лунали дотепні жарти про хлопців і дівчат, а головне – глядачі змогли ознайомитись із старовинними ворожіннями, які проводились: дівчата за допомогою ворожінь намагалися випитати святого Андрія, чи доля їм вийти заміж наступного року, а парубки всіляко хизувалися і вишукували суджених.
Окрім традиційного гадання та ворожіння, усі бажаючі взяли участь у веселих конкурсах та забавах, а також ласували смачними варениками та пампушками.
На завершення пролунали чудові колядки.

«Андрію, Андрію,
Я на тобі коноплі сію,
Нехай буду знати,
З ким буду їх збирати
Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”