Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
День Незалежності – свято особливе. Це свято свят. Щоб молоде покоління зростало не байдужим, щоб продовжувало національні традиції нашого народу, щоб повік не вмерла наша слава, завойована в чесних боях, у Зимній Воді у цей день, уже 21 рік лине у височінь рідна пісня й поетичне слово, залюбки одягається вишиванка.

Цьогорічне дійство найбільшого дер¬жавного свята було чи не найурочистішим. Здається у цей день було все: і прекрасна погода, і прибрані жовто-блакитними стягами вулиці, і гарно вбрані в українських строях зимноводівці, і посмішки, і щирі вітання: «Слава Україні!»

Розпочалося дійство біля могили Борцям за волю України. Як потічки зливаються у могутню ріку, так зіллялися, керовані прагненням славити Бога й Україну, три церковні громади села. Одна за одною вони йшли до могили, співаючи патріотичних пісень, несучи фани та прапори. А їх було стільки багато, що аж голубе небо ставало голубішим.
Разом із отцями усі щиро просили у Всевишнього: «Боже Великий, Єдиний нам Україну храни! Дай нам віри і волі, дай нам безмежного терпіння й одностайності, злагоди й взаємо¬розуміння, дай нам натхнення у праці, щоб щасливою була наша Україна!»
Із душевним трепетом до багаточисельної громади, промовляли отець Степан, отець Микола, сільський голова Володимир Гутник. Вони наголошували на тому, що так швидко летить час. Здається, вчора святкували День народження незалежної України, а ось вже сьогодні – 21 річниця свята. Знову маємо нагоду оглянутися назад, реально оцінити, якими ми стали і де ми є. Хвалитись особливо нічим. Жодного прориву в економічній чи технологічній сфері, занепад культури і тотальна втрата моральних цінностей. На цьому фоні дожились ще й до того, що забирають у нас ще й душу – мову нашу. Як ніколи, треба бути єдиними, щоб боронити Вітчизну, бо вона – одна-єдина. Бо вона – то висока блакить, і засіяне золотом поле... Вона то – калина і мальви, то верба й чорнобривці, то житній хліб з дрібкою солі на маминому рушнику. Хіба ми зможемо без неї? Наші одвічні вкраїнські символи – невід’ємні від най¬святішого, найдорожчого, найсокро¬вен¬нішого – любові до рідної землі, до народу. І це не порожні слова. Ми любимо нашу Батьківщину, славимо її, а як несила терпіти вже буде – будемо боронити. Чи не тому біля могили Борцям за волю України звучала урочиста клятва Січового стрільця, чи не тому поезія Дмитра Павличка закликала – «Не зрадь!».

Відтак почалися народні гуляння: молоді – показували, які вони вправні, влаштувавши спортивні змагання. Змагалися на велоперегонах, у бігу. Пройшли турніри з футболу та волейболу. А якими запальними були козацькі розваги, які проходили у Хінському лісі. Таки не перевелися у нас козаки: і силу, і снагу, і швидкість, і вправність залюбки демонстрували глядачам.

Однак найбільше людей зібрала урочиста академія та святковий концерт, які проходили біля Зимноводівської ЗОШ №1. Як багато прийшло людей! Тішили своєю непідробною радістю і безпосередністю дітки. А бачили б ви, як гордо вони стояли коли, лунав Гімн України і як натхненно співали: "Ще не вмерла України ні слава, ні воля!”. А бачили б ви, які у них вишиванки. Пригадується, було це у 2007 році – у перший рік, коли вийшла зимноводівська сільська газета «Вісник» на святкуванні Дня Незалежності України була лише одна дитинка у вишиванці – Діана Баглай. Саме з її світлини у газеті почався конкурс «Я козацького роду!». А тепер, усього лиш через п’ять років – дітей (та й дорослих!) у вишиванках стільки, що годі усіх перефотографувати.

Приємно й те, що у дійстві взяли участь виключно наші сільські самодіяльні ар¬тис¬ти. Усі, без винятку – великі таланти, достойні звання народних! Піднесений спів, віршовані слова, дотепні жарти, запальні танці – усе довершене. Можемо пишатися: це – наші діти, це – ми! Кращого годі виділити. Просто із вдячність за подароване хвилювання душі перерахую усіх учасників концерту. Це – Народний хор «Обрій», колектив народного танцю «Ровесник», церковний хор «Воскресіння», юні співачки Вікторія Оліярник, Софія Котоус, Ярина Малишняк, Софія Мокрик, молодша, старша групи та викладачі школи бального танцю «Свінг» Ксенія Яременко та Юрій Горбатий, танцюристи Данило Гудима та Марічка Стах, баяніст Андрій Залізко, сімейний дует батько та донька Бобеляк Ярослав та Бобеляк Софія, бойовий гопак ім.С.Наливайка, бітбоксер Тарас Капуза, дует Тарас Чернявський та Мар’яна Іващишин. А якими ж дотепними були козаки – ведучі святкового концерту дует «Тьозки» – Михайло Трофимяк та Михайло Коринєв.

Не лише день 24 серпня 2012 року удався на славу, гарним був і вечір. Українська дискотека від Богдана Дубневича за участю ВІА «Зимна Вода» також зібрала чимало молоді. Треба визнати – вони особливі: малюють собі на обличчі синьо-жовті прапори, запросто одягають вишиванку до джинсів. Та хоч би як вони проявляли свою любов до України, але вона живе у їх сецях. Вона живе у кожному з нас і поки Дніпро пливе – Україна не вмре!

Тетяна ЯРЕМЧУК, редактор Зимноводівської сільської газети «Вісник»Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”