Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Подорожі,зміна місць завжди захоплювали і захоплюють душі людей.Багато знати про світ хоче і молодь Пустомитівського району. У січні їм випала нагода побувати у наших сусідів-республіці Польщі-за сприянням Гладиша Є.Й,голови комісії "Сім'ї дітей та молоді" Пустомитівської РДА.Іхали обмінюватись досвідом: показати,що вміють самі,навчитися чогось нового у друзів.І поруч з тим-відпочити.
Ми відвідали Гміни Bychawa,Konopnica,Batorz та місто Люблін,побували в історичних місцях держави.
Найбільше нам запам'яталося катання на лижах,ковзанах,выдвыдання басейну.
Гарний слід у душі кожного залишила Служба Божа у Гміні Bychawa.Ми щиро молилися Богу, а мелодії органу допомагали душам спілкуватися з Господом,і цьому не стали на заваді відмінності у Богослужінні.
Тиждень минув як один день.У цій поїздці ми багато дізналися про Польщу, знайшли нових друзів,отримали нові враження і "море" позитиву.
Ми вдячні Євгену Йосиповичу за цю поїздку і маємо надію,що вона не остання.

Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”