Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

15 січня 2011 у Народному Домі відбулась зимова феєрична забава для молоді,організована громадською організацією "Благо".
У час засилля низькопробних розваг, організатори ризикнули і запропонували альтернативу -сучасні українські танці, відпочинок, який ще донедавна був звичним для кожного села, сподіваючись, що ця традиція пошириться на усі навколишні села і з нашого села почнеться культурне відродження України. Бо , очищаючи і дбаючи за  джерела і витоки національної свідомості, ми можемо вплинути на стан гуманітарної аури держави вцілому.
Ідею головного організатора Марії Павелко підтримали найближчі друзі, колеги, сільський голова  пан Володимир Гутник. Задум здійснила в сценарії та режисерській постановці Наталка Криничанка.
Запальні мелодії час від часу змінювались концертними виступами місцевого дівич - гурту "Україночки", Мар"яни Качмарик, Насті Воляник. Школа бойового гопака під керівництвом Андрія Камінського  продемонструвала, що у Зимній воді не тільки співають і танцюють. Потішили присутніх своїм співом і гості : Ігор Кобрин, він же Вакула, якому Чорт не дав долетіти до Києва з європейського інвестиційного форуму, та група "Хочу ще", популярна серед молоді як український альтернативний хіп-хоп. Під час забави проходив майстер-клас з виготовлення ляльки - мотанки народною майстринею Людмилою Гришко .
 Особливо запам"ятається виступ гості з села Нагуєвичі Дрогобицького району  Оксани Винницької, яка нещодавно стала переможницею першого Всеукраїнського фестивалю народної творчості людей з обмеженими можливостями "Поклик серця" (Київ).  Впродовж вечора панувала атмосфера родинного кола, ніхто і незчувся як минуло понад три години. Вечір завершився співом усіх присутніх "Все буде добре", якщо ми такі є .

 Молодь нашого села зробила свій вибір.
З нетерпінням чекаємо продовження .Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”