Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

З ласки Божої ми дочекалися завершення року 2010 року. Він, сповнений надій  і тривог  відходить у минуле, а над Україною сходить ще одна Різдвяна новорічна зірка…

Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. Озирнувшись назад, можна  сміливо сказати, що 2010-й був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, та вагомими звершеннями. 

Я щиро дякую  усім, хто належно оцінив роботу сільської  ради протягом минулої  каденції. Сподіваюся, разом з новообраними депутатами ми не розчаруємо і не втратимо Вашої довіри і надалі.

Хотілося б, щоб  у минулому році залишились негаразди, проблеми, гіркота нездійсненних  мрій та сподівань. А все задумане нехай збудеться і наступний  рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи 2011-й, бажаю всім доброго здоров»я, Любові, Віри та Надії. Віри в себе і в добре майбутнє нашої України, нашого села.

Подаруймо  один одному найдорожче та найцінніше  –  любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби щасливих людей стало більше.

З новим 2011 роком Божим!
З Різдвом Христовим!

Володимир Гутник, сільський голова
 Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”