Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

День Святого  Миколая – найулюбленіше свято  не тільки дітей, а й дорослих, адже 19 грудня з усмішкою на обличчі прокидається кожен, шукаючи під подушкою подарунок. Традиція залучення благодійників до лав помічників Святого Миколая є поширеною у всьому світі. Його помічники з’явилися і в нашому селі. Щоб кожен з дітлахів початкових і середніх класів обох зимновідських шкіл отримав привітання та подарунок, Святому Миколаєві допомогли сільський голова Володимир Гутник, голова осередку партії «Жінки Батьківщини» у Львівській області Лідія Котеляк, брати Дубневичі та Зимновідський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На честь Святого  Миколая вихованці катехитичної школи, яка діє при церкві Петра і Павла, підготували чудову виставу. У ній діти іще раз наголосили, як важливо робити добро і бути чемним, тоді у світі запанують мир і злагода. Після виступу всі маленькі глядачі та дорослі отримали від Святого Миколая солодощі.

Народний дім  нашого села теж підготував гарне  дійство з приводу улюбленого дитячого свята, яке вела директор Народного дому Любов Панько. Зі сцени лунав ангельський спів на прославу Святого Миколая у виконанні дитячого ансамблю учнів 4-х класів та учня 6-Б класу Тараса Карпишина Зимновідської ЗОШ №2 (керівник – вчителька музики Неля Мочерад) та квартету учнів школи №1 (керівник – вчителька музики Ірина Федоренко). Діти розказували вірші, показували виставу. Надзвичайно сподобався глядачам танок учасників ансамблю народного танцю «Ровесник»  (керівник Романни Хитрень). Особливо гаряче аплодували найменшим танцюристам, які займаються усього два-три місяці, а вже зарекомендували себе справжніми артистами.

У Народному  домі Святий Миколай обдарував дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей солодкими дарунками. Пам’ятаючи, що дуже важливо підтримати нужденних і потребуючих, та відроджуючи давню українську традицію милосердя, Зимновідський соціальний центр для сім’ї, дітей та молоді надіслав 30-ти підприємцям нашого села листи з проханням допомогти та з «підказкою», до котрої із зимновідських родин можна принести святкового пакунка.  І чимало людей відгукнулися, чимало ще планують це зробити. Тож якщо ви хочете привітати когось зі святом, ще не пізно. А добро та милосердя воздасться всім сторицею.Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”