Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

27 листопада о 16:00 год на підвіконнях жителів с. Зимна Вода запалали свічки в пам'ять всім загиблим під час голодоморів в Україні!
Що не голос,  то Вічная Пам’ять.
Що не слід , то в борозну.
На коліна стаю перед Вами.
Сповідаю жалобу сумну.
    Також 27 листопада, представники   ПЛАСТу (Національна Скаутська Організація України) організували акцію «ЗАПАЛИ СВІЧКУ».На символічній могилі борцям за волю України, засяяли більше як пів сотні свічок!Вшанувати пам'ять померлих, прийшли пластуни, вчителі та учні Зимноводівської ЗОШ №1 та учні Зимноводівської ЗОШ №2 , учні школи бойового гопака ім.. Северина Наливайка і люди яким не байдуже гірке минуле України! Прийшло менше сотні, враховуючи що населення с. Зимна Вода складає більше як 10 000 чоловік!!! Це сором, адже під час голодоморів в Україні померли мільйони людей, хоча точної цифри ніхто не назве. Сором всім тим, які просто не знайшли часу, лише годину, щоб прийти і запалити свічку!
Ми змушенні донести до світу, що штучні голодомори радянської епохи були нашим українським Голокостом. Це був свідомий геноцид українського народу, який наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну самосвідомість.

УКРАЇНА ПАМЯТАЄ!!!СВІТ ВИЗНАЄ!!!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”