Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
 Хай буде мир на всій землі!
 Хай дім новий будується,
 Хай сад новий росте в селі
 Нова зростає вулиця.

     У  Міжнародний день миру,  21 вересня,  учні Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 організували конкурс малюнка на асфальті для 1-11 класів.     
 «Світ навколо любові просить», коли у різних куточках світу лунають постріли та проливається кров. Це намагалися відтворити діти у своїх малюнках. І їм це вдалося.
       Кожен малюнок мав свій оригінальний зміст і захоплював незвичайними баченнями проблеми миру, дружби, любові у світі. З кожного малюнка свою усмішку посилало лагідне сонечко на яскраві квіткові луги, на дружніх дітей. Над усім цим вигравала яскравими кольорами веселка.  На багатьох малюнках був незмінний символ миру – голуб з оливною гілкою. У своєму малюнку учні 6-Б класу запропонували міжпланетну дружбу.
 Свято запам´яталося кожному веселим сміхом, теплим сонечком, яскравими кольорами і дружньою атмосферою.


Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”