Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 

        Вже традиційно святкування розпочалося із Богослужіння у трьох церквах. Опісля односельчани відвідали могилу Борцям за волю України, де відправили молебень за Україну. Зі словами привітань до зимноводівців найперше звернувся отець Степан. Патріотичний вірш до Дня Незалежності продекламував Нестор Завадка. З вітальним словом виступили голова Пустомитівської РДА Ігор Чопко та депутат обласної ради Володимир Шуркало. Звернувся до громади і сільський голова Володимир Гутник. Він висловив шану тим кращим синам і дочкам України, котрі полягли в боротьбі за її незалежність. А також зазначив, що наша доля в наших руках. Від того, яку позицію займе кожен із нас, залежить наше майбутнє і майбутнє наших дітей, просив не бути байдужим до тих процесів, які відбуваються у нашому селі і в цілому в державі.
Відтак хор «Воскресіння» під керівництвом Галини Каміновської виконав низку патріотичних пісень. Не обійшлося і без спортивних та козацьких ігор. Відбувся шаховий турнір за Кубок Незалежності, організатором якого був Роман Гопей. Учасники турніру змагалися у двох підгрупах за круговою системою. Фінальні ігри виявились вкрай напруженими. Лише в бліц-партіях Оресту Ковальчуку та
Володимиру Гаврищишину вдалося перемогти своїх суперників і вийти у фінал. Перемогу ж отримав найсильніший - Володимир Гаврищишин.
Згодом розпочалися атлетичний та велопробіги. У атлетичному відбулися серйозні змагання - в них участь брали учасники різної вікової категорії (найстаршому з них - 76 років, а наймолодшому - 9). Загалом змагалися не лише жителі Зимної Води, а й прилеглих міст та сіл, таких як Годовиця, Солонка, Буськ. Переможців було дуже багато, адже нагороджували як за віком, так і за статтю. Серед переможців - Олександр Ченікало, Михайло Ярема, Вікторія Колодій, Богдан Добранський, Вікторія Лукасевич, Тарас Стасишин, Ольга Стефанишин, Іван Мархвінський, Мар'яна Кривяк, Остап Федор. Усіх нагородили заохочувальними призами, які люб'язно надав Леонід Двойченков - головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Пустомитівської райдержадміністрації. До організаційної роботи долучились також Іван Добранський та Юрій Яренко.
У велопробігу, організатором якого була директор Центру соціальних служб Мар'яна Бодревич, взяло участь 75 дітей. Визначити найкращого було нелегко, тому всіх учасників нагородили грамотами і заохочувальними призами.
     Мали радість зимновідціпобуватиінавідкрит нового стадіону. Скажемо відразу, що це був лише вступ до відкриття, з метою залучити спонсорів, меценатів та мешканців села для остаточного його облаштування. Адже тут ще є над чим працювати. Відкриття розпочалось із звернення сільського голови Володимира Гутника до громади, а також із привітання члена виконкому Львівської обласної федерації футболу Степана Семака. Згодом розпочався футбол. Змагання вже традиційно складалися із двох зустрічей. Перші змагання проходили між командами «Верховина» (ветеранський склад) та командою, до складу якоїувійшли депутати села, члени виконкому, працівники сільської ради. Колоритно на футбольному полі виглядав захисник команди Любомир Нагурський. В обороні старанно відпрацювали керівник житлово-комунального господарства «Наше село» Анатолій Фукс та депутат Володимир Курівчак. Зцементовував гру в середині поля сільський голова Володимир Гутник.Гра закінчилась перемогою команди сільської ради.
Була й друга гра - традиційний матч між коман¬дами «Рудно» та «Зимна Вода». Зазначимо, що першу таку гру зіграли ще в 1997 році на стадіоні «Лісок» у смт. Рудно. Ігри відбуваються з перемінним успіхом. Цього разу перехідний кубок дістався більш видатним гостям із смт. Рудно, що спонукатиме наших футболістів до активніших дій у майбутньому.
Згодом розпочались козацькі забави, які викликали значний інтерес у місцевої, переважно чоловічої частини населення. Особливо сподобались змагання із рукоборства,у якому взяла участь велика кількість учасників. У всіх поєдинках своїх суперників переміг Василь Філь. Змагання були настільки успішними, що учасники і глядачі висловили побажання організувати у Зимній Воді секцію рукоборства (амреслінгу).
Іншим видом козацьких забав було перетягування линви, у якому взяло участь п'ять команд, одна з яких складалась виключно із юніорів. У цьому виді змагань перемогла об'єднана команда Хіни-Кальтвасер. Друге місце посіла також команда з Хін, яку жартівливо називали «Хінський жах» (це була дійсно сильна і войовнича команда).
Згодом усі поспішили на урочистий концерт, який уже традиційно проходить на території ЗОШ №1. Програму вела Наталія Гудима.
Як годиться, концертна програма розпочалась із виконання гімну. Після цього на сцені із словами привітання виступив сільський голова Володимир Гутник. Народно-хорова капела «Обрій» уже традиційно виконала низку українських народних пісень. Згодом на сцені з привітальною композицією «Гопак» виступив танцювальний колектив «Ровесник» (під керівництвом Романи Хитрень). Вірш «Політ на зраненім крилі» прочитав переможець 2-го Всеукраїнського конкурсу художньої само¬діяльності Нестор Завадка. Із двома музичними композиціями «Але ж я тебе любила» та «Україночка» на сцені виступила Ганнуся Дацко. Також глядачі мали можливість насолодитись мелодіями на сопілці, якими глядачів порадував Андрій Черкас.
Ліричні композиції за творами Тараса Шевченка та Володимира Симоненка продекламував Зеновій Ступак. Чарівні голоси гурту «VIP-школярки» (художній керівник Ярослав Бобеляк) порадували глядачів такими музичними композиціями, як «Музика рідного дому», «Яку нас на Україні», «Ти моя Україно». Згодом сучасними танцями публіку розважав танцювальний колектив «Надія», а опісля на сцені з'явилася молода співачка Ірина Фурдас, яка виконала дві пісні - «Я у тебе одна» та «Ти моя земля». Авторський вірш «Моя Зимна Вода» прочитала Юлія Партика.
Піснею «Калина» публіку порадувала Анастасія Воляник. Із авторською поезією виступив Анатолій Дмитрашко, він продекламував вірші «Незалежна, молода» та «Чому ж ви, люди, не навчились». Із музичними композиціями «За любов і волю» та «Лелеки» виступила Мар'яна Качмарик. Великий успіх мала і гумористична інсценівка юних артистів Романа Малиняка та Романа Зайця. Затамувавши подих, глядачі спостерігали за бойовим гопаком, який продемонстрували вихованці школи бойового гопака ім. Северина Наливайка (керівник Андрій Каміновський). Бурхливими аплодисментами зустріли глядачі юну лауреатку багатьох міжнародних конкурсів Ольгу Місьо, яка виконала дві пісні. Згодом публіку, а особливо молодше покоління, зачарував артист Богдан Байцар, який заспівав дві композиції: «Голос твій» та «Смайл».
Після завершення концерту зимновідці продовжили святкування.
Зазначимо, що протягом концерту для жителів Зимної Води було оголошено дві акції, одна з яких -«Зимна Вода вишиває рушник». Зимновідці можуть долучитися до вишивання спільного рушника, який стане символом єдності нашої громади, а з часом і прикрасить зал урочистих подій у приміщенні сільської ради.
Другий конкурс проходитиме під девізом «Хай нам позаздрить Суховоля та Мшана, кращій садибі й господарю - шана». Суть акції полягає в найкращому оформленні садиби та присадибної ділянки в нашому селі. Найкращі фотоматеріали демонструватимуться на відповідному стенді в сільській раді. Тож не будьте байдужими! Зробімо наше село красивішим!Так, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”