Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Шановна громадо с. Зимна Вода !

Вже третій рік поспіль ми відзначаємо день Незалежності в той час, коли Україна знаходиться в смертельній небезпеці, коли на сході держави іде війна із Росією, коли гинуть наші рідні і близькі, коли залишаються вдови і сироти.
Багато років ми спільно молилися за Україну і віддавали шану тим героям, котрі впродовж століть гинули за її Незалежність. А тепер ми молимося і віддаємо шану ще й тим, котрі загинули у сьогоднішній війні. Серед них і наші односельці: Назар Пеприк, Роман Сокач, Ростислав Скрут та Олег Погончук. Нехай добра пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях!
Ця війна почалася не сьогодні. Вона точиться сотнями років. Нас завжди намагалися підкорити. А більшовизм старався осміяти і знеславити все, що давало сили нашому національному організму, намагався вбити у багатьох поколіннях національну свідомість, патріотизм, зробити з української нації плем"я гелотів.
Це вдалося на сході України. І ця війна за свідомість людей, а вже потім за території не закінчиться ніколи.
Тому ми не маємо права бути слабими. Ніхто нам не допоможе, якщо ми самі не захистимо себе.
Тому попри всі проблеми, які впали на наші голови , не повинно бути ніякого песимізму і байдужості, адже розчарування – це зняття з себе відповідальності за долю держави і долю прийдешніх поколінь. Якщо ми займемо сторонню позицію, то нашу долю вершитимуть інші.
Тому пам"ятаймо:
- Ми маємо бути сильними. Бо світ сьогодні рахується і поважає тількисильного.
- Не чекаймо допомоги. Бо ніхто за нас нічого не зробить і не наведе ладу у нашому домі. Тільки спільними зусиллями зможемо відстояти Україну і побудувати кращу державу для наших дітей і онуків.
Тож я вітаю всіх із святом Незалежності. Бажаю всім доброго здоров’я, плідної праці, витримки, єдності й мудрості на шляху збереження і розбудови України.

Слава Україні!                                     Героям Слава!

         З повагою,
сільський голова села   с. Зимна Вода        В.ГутникТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2021 Рада села
“Зимна Вода”