Шановні мешканці с. Зимна Вода!
Пустомитівський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 4 квітня 2019 р. у с. Зимна Вода буде припинено постачання електроенергії на вул. Вітовського (буд. 2 – 5а), вул. Грушевського (буд. 22 – 38), вул. Калнишевського (буд. 1 – 7), вул. Миру (буд. 1 – 27), вул. Морозенка (буд. 1 – 8), вул. Федьковича (буд.1 – 9). 
У Зимній воді працює лікар-невролог!
Шановні наші мешканці!
У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради (с. Зимна Вода, вул. Марка Вовчка, № 1) приймає 
лікар-невролог – Юлія Юріївна Кощановська 
Графік прийому:
понеділок, вівторок, середа, четвер з 9.00 до 14 .00.

Запрошуємо на концерт
У неділю, 24 березня, у Народному домі с. Ставчани о 15:00 відбудеться концерт духовного співу «Співайте Богові нашому, співайте» за участі народного хору «Обрій» Народного дому с. Зимна Вода. Запрошуємо всіх охочих. 
Про ситуацію, що склалася у зв»язку з медичною реформою

Недостатня поінформованість мешканців села щодо реформування АЗПСМ у зв»язку із проведенням в Україні медичної реформи привела до різноманітних домислів та кривотолків з цього приводу. Поширилися чутки про закриття нашої амбулаторії. Проте, ситуація виглядає по-іншому.
Згідно із ст. 33 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров»я»  медична допомога за видами поділяється на екстрену, первинну, вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану), паліативну, медичну реабілітацію.
Згідно із статтею 35-1 первинна медична допомога - це медична допомога, що передбачає надання консультації, проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, здійснення профілактичних заходів; направлення відповідно до медичних показань пацієнта, який не потребує екстреної медичної допомоги, для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги; надання невідкладної медичної допомоги у разі розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнта, який не потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
Надання первинної медичної допомоги забезпечують заклади охорони здоров’я та фізичні особи - підприємці, які одержали відповідну ліцензію в установленому законом порядку.
Первинну медичну допомогу надають лікарі загальної практики - сімейні лікарі, лікарі інших спеціальностей, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, та інші медичні працівники, які працюють під їх керівництвом.
Згідно із статею 35-2    вторинна (спеціалізована) медична допомога - медична допомога, що надається в амбулаторних або стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації (крім лікарів загальної практики - сімейних лікарів) у плановому порядку або в екстрених випадках і передбачає надання консультації, проведення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, патологічних і фізіологічних (під час вагітності та пологів) станів; направлення пацієнта відповідно до медичних показань для надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги з іншої спеціалізації або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги.
Надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги забезпечують заклади охорони здоров'я:
в стаціонарних умовах - багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування, лікарні відновного (реабілітаційного), планового лікування, хоспіси, спеціалізовані медичні центри;
в амбулаторних умовах - консультативно-діагностичні підрозділи лікарень, центри з медичних консультацій та діагностики (консультативно-діагностичні центри).

Отже, із наведених статей закону слідує, що первинна медична допомога має надаватися сімейними лікарями,  а вторинна (спеціалізована) медична допомога надається  за направленням лікуючого лікаря з надання первинної медичної допомоги, вузькоспеціалізованими лікарями в закладах, що забезпечують  надання вторинної (спеціалізованої) допомоги.

Зважаючи на ці обставини, дана проблема була предметом обговорення на виконкомі сільської ради 13.02.21018 року  та на нараді за участю голови Пустомитівської районної ради  Г. Гички, головного лікаря  Пустомитівської центральної районної лікарні  І. Лабая, сільського голови В. Гутника, гол. лікаря АЗПСМ  Р. Гонсьора, депутатів сільської ради, М. Когут, Н.Гірняк, С.Сур»яка,  лікарів Зимноводівської  амбулаторії  14.02.2018 року.

Враховуючи те, що на протязі багатьох років керівництвом району, Пустомитівської центральної районної лікарні та місцевою радою було, зроблено багато кроків по розвитку медицини в с. Зимна Вода та наближенню медичних послуг до мешканців нашого 11,5-тисячного села, всіма учасниками наради було константовано, що рівень і об»єми  надання медичної допомоги не мають права бути погіршеними.
В результаті дискусії домовлено, що в приміщенні нашої амбулаторії буде з часом функціонувати фактично два окремих медичних підрозділи: амбулаторія сімейної медицини, яка буде надавати первинну медичну допомогу та відділення (чи окремий підрозділ) поліклініки Пустомитівської центральної районної лікарні, який буде надавати вторинну  (спеціалізовану) медичну допомоги в амбулаторних умовах  в с. Зимна Вода.
 Таким чином буде забезпечено в приміщенні нашої амбулаторії роботу рентгенкабінету, УЗД-діагностики, клінічної лабораторії, фізкабінету, масажного кабінету та вузькоспеціалізованих лікарів: акушера – гінеколога, хірурга, невролога та інших.
Такий шлях вирішення даного питання забезпечить потреби мешканців села Зимна Вода та сусідніх населених пунктів у доступному і якісному медичному обслуговуванні, сприятиме ефективному використанню приміщення, збереже спеціалістів та фінансові ресурси.


                                                                          Секретаріат сільської радиТак, прекрасне село міського типу, все тут подобається :)
Не знаю, треба проаналізувати всі "за" і "проти".
Ніколи не думав про це.
Ще не готовий ні до переїзду, ні тим паче до сімейного життя...
А що - в селі Зимна Вода можна придбати ділянку під житло?)))

Результати...
© 2008-2020 Рада села
“Зимна Вода”